Головна  →  Новини  →  14 лютого 2024

Керівництво Дніпровського району провело зустріч із ветеранами-афганцями

Керівництво Дніпровського району провело зустріч із ветеранами-афганцями

Сьогодні, напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко зустрілася з ветеранами Афганістану. До зустрічі долучилися депутат Київради Олександр Міщенко, керівник апарату РДА Ігор Ластовецький, керівники структурних підрозділів Дніпровської РДА,  представники громадської організації «Дніпровське районне відділення Спілки ветеранів Афганістану» та Пенсійного фонду.

На початку зустрічі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих воїнів-афганців, а також захисників і захисниць, які віддали своє життя захищаючи Батьківщину.

"У грудні 2024-го виповниться 45 років з того часу, як радянський союз розпочав військову інтервенцію в Афганістан. На афганську війну відправляли 18-20-річних хлопців, без згоди та відповідної військової підготовки. Близько 160 тисяч українців пройшли через те пекло. Понад три тисячі наших співвітчизників не повернулися з тієї війни живими. А велика кількість отримали каліцтва, контузії, поламані долі", - зазначила Олена Шевченко.

Серед тих, хто сьогодні воює на передовій або допомагає фронту, – понад дві тисячі воїнів-афганців. Немало воїнів-афганців взяли зброю в руки ще у 2014 році на Донбасі. Сьогоднішня ситуація відрізняється від подій в Афганістані тим, що зараз ми захищаємо свою землю.

Олена Володимирівна відзначила воїнів-інтернаціоналістів Подяками Дніпровської райдержадміністрації.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку