Головна  →  Новини  →  24 лютого 2024

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди 2-ї річниці початку російсько-української війни

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди 2-ї річниці початку російсько-української війни

Шановні співвітчизники!

24 лютого 2022 року, рівно два роки тому, близько 4-ї години ранку, російська федерація, атакувавши українські аеродроми та військові об’єкти по всій Україні, здійснила повномасштабне вторгнення в Україну, щоб знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність.

Повномасштабний напад пришвидшив консолідацію української нації. Національна єдність стала основою успішного спротиву. Наступ військ рф вдалося зупинити завдяки спільним зусиллям українців, які стали на захист Батьківщини в лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України та волонтерського руху.

Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, національну ідентичність і цінності, як частину європейських. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу.

Українці вистояли й довели свою спроможність перемагати російську військову агресію. Сьогодні Україна ефективно стримує її завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта кожен сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.

Бажаю всім нам нашої якнайскорішої Перемоги!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                     Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку