Головна  →  Новини  →  20 лютого 2024

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації вшанувало подвиг Героя Небесної Сотні Віктора Швеця

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації вшанувало подвиг Героя Небесної Сотні Віктора Швеця

20 лютого вся країна відзначає День пам’яті Небесної Сотні й схиляє голову перед Героями України. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості й свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

Сьогодні керівництво Дніпровської райдержадміністрації вшанувало подвиг Героя Небесної Сотні Віктора Швеця, поклавши квіти до меморіальної дошки Героя, яка розташована на фасаді спеціалізованої школи №98 з поглибленим вивченням англійської мови. У церемонії покладання квітів взяли участь в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький, начальник районного Управління освіти Наталія Іваніна, педагоги та учні освітнього закладу.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також захисників і захисниць, які віддали своє життя захищаючи Батьківщину.

Вже десять років українці, ціною власних життів борються за незалежність, свободу, демократію і рівність! І ми ніколи не здамося, як би важко нам не було, бо подвиг Героїв Небесної Сотні надихає і мотивує нас на боротьбу.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку