Головна  →  Новини  →  24 лютого 2024

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації вшанувало пам'ять полеглих Героїв-захисників України

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації вшанувало пам'ять полеглих Героїв-захисників України

Цього дня, рівно два роки тому, російські війська здійснили повномасштабне вторгнення в Україну, щоб знищити військовим шляхом українську державу та її народ. Широкомасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію України. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким й підступним ворогом, що чисельно переважає.

Тож сьогодні, з нагоди 2-ї річниці початку російсько-української війни, керівництво Дніпровської райдержадміністрації на Лісовому кладовищі на Алеї Слави вшанувало світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих Захисників і Захисниць, а також усіх тих, хто загинув внаслідок збройної агресії російської федерації.

В.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький поклали квіти до могил Героїв-захисників, що загинули у війні з ворогом, котрий вторгся на територію нашої Батьківщини ще 10 років тому -  20 лютого 2014 року.

За Героями, котрі загинули захищаючи країну, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє нашої вільної України, провели молебень.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку