Головна  →  Новини  →  1 березня 2024

Вихованець ДМШ №20 Дніпровського району здобув перемогу на конкурсі мистецтв «До небес долетять голоси»

Вихованець ДМШ №20 Дніпровського району здобув перемогу на конкурсі мистецтв «До небес долетять голоси»

Із 19 по 25 лютого відбувся ІІІ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «До небес долетять голоси – 2024». Участь в конкурсі взяв вихованець Дитячої музичної школи №20 Дніпровського району Києва Денис Трохименко (викладач - Олена Харук). Цього року конкурс, який організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, проводився дистанційно.

За результатами фестивалю Дениса відзначено Лауреатом І премії в номінації "Інструментальне мистецтво, Скрипка".

Фестиваль-конкурс проведено з метою допомоги у зборі коштів для потреб ЗСУ східного напрямку; сприяння становленню та розвитку національної культури і духовності дітей та молоді; єднання західних та східних регіонів України, підтримки талановитих дітей, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризації вокального, хореографічного, театрального та інструментального мистецтва; підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів.

Щиро вітаємо Дениса Трохименка з перемогою в конкурсі та бажаємо подальших творчих злетів! Висловлюємо вдячність викладачу Дитячої музичної школи №20 Дніпровського району Олена Харук за підготовку вихованця до конкурсу!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку