Головна  →  Новини  →  6 березня 2024

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району відзначили свято весни

В Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району відзначили свято весни

Весна в Україні пробуджується від зимового сну у різних кольорах та ароматів квітів. Чути співи пташок, які повернулися з теплом весни і радіють красою зелені кущів та дібров.

Тож сьогодні, 6 березня, в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району, з нагоди відзначення свята весни, відбувся святковий захід. Привітати вихованців Центру зі святом завітали поважні гості: в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, начальник районного Управління соціального захисту населення Олександра Соя.

Фахівці-педагоги та працівники Центру потурбувалися, щоб свято для всіх присутніх було справжнім дивом. Вони "перевтілювалися" в казкових героїв, розважали дітей та молодь іграми і танцями. В залі лунала музика, вірші та пісні у виконанні вихованців Центру, котрі радували своїх матусь, бабусь, батьків та, звісно ж, спеціалістів Центру дивовижними й неповторними виступами.

Батьки та гості свята із посмішками на обличчі спостерігали за тим, як діти розкривають свої таланти. Адже такі святкові  заходи допомагають особливим діткам знайти власну мрію, повірити у свої сили та впевнено крокувати по життю.

Підопічні Центру подарували Олені Шевченко та почесним гостям власноручно виготовлені пам'ятні презенти.

Наприкінці заходу діти та молодь отримали подарунки від Дніпровської райдержадміністрації, Добровольче формування 31 територіальної громади м. Києва та КП "Світоч".

Святощі надовго залишать у дітей відчуття гарного настрою, позитивних емоцій та незабутніх спогадів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку