Головна  →  Новини  →  8 березня 2024

У Дніпровській райдержадміністрації привітали жіноцтво з Міжнародним жіночим днем

У Дніпровській райдержадміністрації привітали жіноцтво з Міжнародним жіночим днем

Сьогодні в Дніпровській райдержадміністрації панувала чудова святкова атмосфера. В.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала жінок структурних підрозділів адміністрації та комунальних підприємств району зі святом весни – Міжнародним днем жінок. До вітань долучилися керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький та начальник районного відділу культури Оксана Мерінова.

Перед початком заходу Олена Володимирівна подякувала представницям прекрасної статі за їх сумлінну та кропітку працю, адже левова частка роботи щодо розвитку району лежить на тендітних жіночих плечах.

«Цей чудовий весняний день, як і сама жінка, несе у світ ніжність і красу, адже все прекрасне, що є у нашому житті – ніжність, кохання, краса, любов, надія, радість – це все пов’язане з жінкою. Чоловіки завжди будуть схилятися перед вашою довершеністю, чарівністю та вродою, бо саме ви надихаєте їх на шляхетні вчинки і добрі справи. Кожна з вас заслуговує на те, щоб вами захоплювались, висловлювали повагу та кохання кожного дня, а не лише сьогодні. Від усієї душі бажаю вам здоров’я, здійснення усіх мрій, щоб тепло, яке ви щиро даруєте всім, хто вас оточує, поверталося до вас і зігрівало у ці весняні дні» - зазначила Олена Володимирівна, вітаючи жінок.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, відданість справі, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня жінок найкращі представниці прекрасної половини людства були нагороджені подяками та Почесними грамотами районної державної адміністрації.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку