Головна  →  Новини  →  15 березня 2024

В Дніпровському районі привітали співробітників житлово-комунальної сфери з професійним святом

В Дніпровському районі привітали співробітників житлово-комунальної сфери з професійним святом

Сьогодні в Дніпровському районі привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з професійним святом. В.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала спеціалістів житлово-комунальної та сфери району з Днем працівників житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення. До вітань долучилися керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький та начальник районного Управління житлово-комунального господарства Надія Косар.

Звертаючись до присутніх, Олена Володимирівна зазначила, що сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті суспільства. Сьогодні ЖКГ залишається однією з головних сфер, яка забезпечує комфортні умови життя тисячам людей. Це, насамперед,  тепло та світло, вода в будинках і школах, садочках і лікарнях, а ще – благоустрій і краса наших міст та сіл.

Незважаючи на повномасштабне вторгнення рф на територію України, а також бажання агресора залишити українців без світла, тепла, води галузь вистояла, а працівники житлово-комунальної сфери Дніпровського району продовжують працювати на благо України та населення.

Олена Шевченко побажала всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі, а також здійснення найзаповітнішого бажання кожного українці - нашої якнайскорішої перемоги!

Фахівців житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування району відзначено Грамотами та Подяками Дніпровської РДА, Подяками Київського міського голови, Подяками Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, повсякденну турботу про мешканців району міста Києва та з нагоди відзначення професійного свята.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку