Головна  →  Новини  →  21 березня 2024

Вихованці клубу «Ровесник» здобули перемогу на Відкритому чемпіонаті міста Києва з рукопашного бою

Вихованці клубу «Ровесник» здобули перемогу на Відкритому чемпіонаті міста Києва з рукопашного бою

У столиці 17 березня пройшов Відкритий чемпіонат міста Києва з рукопашного бою серед юніорів, старших юнаків, юнаків, молодших юнаків. Захід пройшов у Легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на Березняках, зібравши майже 250 учасників змагань. Участь у турнірі взяли вихованці клубу «Ровесник» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району.

За підсумками проведених змагань вихованці керівника гуртка районного клубу «Ровесник» Тетяни Антепи здобули цілком заслужені призові місця, а саме:

  • І місце - Ярослав Куцепят (2006 р.н.);
  • ІІ місце - Іван Хітров (2012 р.н.);
  • ІІІ місце - Назар Голик (2014 р.н.).

Відкритий чемпіонат міста Києва з рукопашного бою – це один із важливих спортивних заходів для відбору найсильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях. Подібного роду змагання дозволяють підвищити рівень майстерності спортсменів, а також залучати дітей і молодь до занять фізичною культурою та спортом. Незважаючи на складні тренувальні та життєві умови, молоді спортсмени проявили неймовірну наполегливість та відданість своїй справі. Їх вогник не гасне, і кожен з них наполегливо працює, крокуючи до своєї мети.

Змагання організовано Всеукраїнською федерацією рукопашного бою за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА.

Щиро вітаємо вихованців клубу «Ровесник» та їх керівника гуртка з чудовим спортивним результатом і перемогою в чемпіонаті!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку