Головна  →  Новини  →  22 березня 2024

У Дніпровському районі відновили дитсадочок №655, що постраждав під час обстрілу Києва

У Дніпровському районі відновили дитсадочок №655, що постраждав під час обстрілу Києва

Цього тижня знову відкрив двері для малечі заклад дошкільної освіти №655 у Дніпровському районі, який постраждав у результаті ворожого обстрілу 13 грудня 2023 року.

Тут вибуховою хвилею були зруйновані майже всі віконні конструкції та двері (в т.ч. пожежні виходи). Дошкільний заклад, який працював 42 роки опинився в аварійному стані. А 195 маленьких вихованців вимушені були долати чималу відстань до найближчих садочків, до яких тимчасово влаштували дітей, аби забезпечити безперервний процес їхнього розвитку.

Була мета – якнайшвидше відновити освітній процес у дитсадку. Тому між управлінням освіти Дніпровської райдержадміністрації та благодійниками було укладено договори про надання благодійної допомоги та про співпрацю щодо здійснення поточного ремонту в закладі дошкільної освіти.

Відновлено 155 пошкоджених вікон, зроблено відкоси та поточний ремонт з виконанням малярно-штукатурних робіт стін, відремонтовано 2 міжкімнатні перегородки (стінки) та 7 віконних блоків з дверима на пожежних виходах, відремонтовано пошкоджену стелю в коридорах. Біля харчоблоку демонтовано частину вентиляційної системи і відремонтовано стелю. Замінено 50 дверей, які зазнали пошкоджень. Встановлено 54 міжкімнатних дверей та замінено 7 вхідних дверей в будівлю та протипожежні двері в електрощитовій, які зазнали пошкоджень.

А завдяки активній ініціативній батьківській громаді, вихователям та за підтримки волонтерів здійснено поточний ремонт стін, де відбулись руйнування через пошкодження вікон. Разом клеїли шпалери, малювали казкових героїв, веселку, сонечко тощо.

Нині у садочку №655 знову чути дитячий сміх. Малеча повернулася у відремонтований рідний заклад.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку