Головна  →  Новини  →  2 квітня 2024

Відбулося засідання комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району

Відбулося засідання комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району

Сьогодні під головуванням в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко відбулося чергове засідання комісії з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Дніпровського району. До обговорення долучилися керівник апарату Дніпровської райдержадміністрації Ігор Ластовецький, керівники районних відділів контролю за благоустроєм, моніторингу звернень та з питань цивільного захисту, управлінь житлово-комунального господарства та освіти, комунальних підприємств району.

Перш за все Олена Володимирівна вкотре наголосила на обов’язковості для всіх служб навести порядок у парках та скверах, на дитячих та спортивних майданчиках, прибудинкових територіях та у дворах, дорогах та інших територіях не залежно від балансової приналежності.

В свою чергу інспектори з благоустрою надали виявлені недоліків у розрізі стану благоустрою за конкретними адресами. Зокрема, серед виявлених недоліків: проведення санітарної обрізки дерев та видалення омели, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, вивезення великогабаритних відходів, відновлення елементів благоустрою тощо.

Олена Шевченко відмітила, що стан благоустрою в районі перебуває на особливому контролі та постійно здійснюється моніторинг, із постійним виїздом на місця.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку