КМДА Київська міська державна адміністрація


10 січня 2017

Прибирання снігу: комунальники району працюють у посиленому режимі

Прибирання снігу: комунальники району працюють у посиленому режимі

Починаючи з минулої п’ятниці комунальники КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району  м. Києва» (як і в усіх інших районах столиці) працюють у посиленому режимі. За оперативною інформацією, близько 70 шляховиків, за допомогою 28 одиниць спеціальної техніки у дві зміни (перша – з 8-ї до 17-ї, друга з 17-ї до 8-ї)  очищують територію району від снігу. Насамперед – магістральні шляхи, аби міг безперешкодно функціонувати громадський транспорт. Бригади з ручного прибирання очищують вулично-дорожню мережу: зупинки транспорту, проспекти й вулиці  тощо. Наразі особлива увага приділяється належному прибиранню підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, сходових маршів, тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Звичайно, ця робота була ускладнена низькою температурою повітря, тому після кожних 2 годин роботи доводилося робити 20-хвилинні перерви для обігріву працівників. За останню добу снігопаду комунальники КП ШЕУ  використали 6,6 тонн піщано-соляної суміші та 104,25 тонн солі. Через низьку температуру повітря обробка вулично-дорожньої мережі здійснювалася спочатку піщано-соляною сумішшю, оскільки сіль за таких температур менш ефективна. Загалом протягом лише однієї доби було вивезено 750 тонн снігу. Роботи з його прибирання тривають.

Довідково

За даними комунальної корпорації «Київавтодор» у столиці за  останню добу снігопаду використано рекордні для такого короткого терміну 3,3 тисячі тонн піщано-соляної суміші та більше 1 тисячі тонн солі. Для прибирання вулиць і дворів задіяно 258 одиниць техніки КК «Київавтодор» і близько 300 одиниць техніки житлових організацій, зеленбудівців тощо. Окрім того, бригади ручного прибирання у складі 355 осіб виконують очищення зупинок громадського транспорту, підходів до підземних і наземних пішохідних переходів, сходових маршів і тротуарів. Першочергово здійснювалась обробка посипальними матеріалами і очищення від снігу магістральних вулиць і доріг, ділянок вулично-дорожньої мережі зі складними умовами руху, спусків/підйомів, мостів і шляхопроводів, вулиць, за якими проходять маршрути руху громадського транспорту. Як повідомили в «Укравтодорі» у разі необхідності до ліквідації наслідків негоди може бути залучено до 563 одиниць техніки, зокрема:  318 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств КК «Київавтодор», 15 одиниць багатофункціональної техніки (солерозкидувачів),  47 одиниць допоміжної техніки підприємств КК «Київавтодор»,  183 одиниці техніки сторонніх організацій (за договорами).

Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.