Головна  →  Новини  →  29 січня 2017

Вшанували пам’ять Героїв Крут

Вшанували пам’ять Героїв Крут

Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять оборонців української державності, які загинули в бою поблизу селища Крути. Було покладено квіти до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі у Києві, де були поховані відважні студенти.  У заходах  взяли участь Голова Верховної Ради Андрій Парубій, члени Кабінету Міністрів, мер Києва Віталій Кличко. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

У зверненні до Українського народу в День пам’яті Героїв Крут Петро Порошенко відзначив, що героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.

«Зараз, як і тоді, Росія розв’язала війну і заперечує свою агресію, намагаючись поширити у світі міф про внутрішній конфлікт в нашій державі. Стало традицією у День пам'яті Героїв Крут вшановувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет і територіальну цілісність держави уже в нинішній українсько-російській війні. Вічна їм пам’ять», - зазначається у зверненні.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України.

Перейти до спискуВерсiя для друку