A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Команда вищого професійного училища № 25 – абсолютні чемпіони ХV Спартакіади студентської молоді Дніпровського району

Опубліковано 30 березня 2017 року о 11:27
фото

Завершились змагання за програмою ХV Спартакіади студентської молоді Дніпровського району м. Києва 2016-2017 навчального року. 29 березня, в останній ігровий день Спартакіади, у спорткомплексі вищого професійного училища № 25 проходили фінальні змагання з міні-футболу. Переможцями у цьому виді спорту стали господарі, а друге, третє і четверте місця посіли відповідно студенти Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, Київського професійного ліцею транспорту та Київського механіко-технологічного коледжу.

За результатами чотирьох етапів Спартакіади (легкоатлетичний крос, настільний теніс, баскетбол, міні-футбол) команди розмістилися таким чином:

1. Вище професійне училище № 25
  2. Київський державний коледж туризму та готельного господарства
  3. Київський професійний ліцей транспорту
  4. Київський механіко-технологічний коледж
  5. Київський енергетичний коледж
  6. Київський університет туризму економіки та права

Тож вітаємо абсолютних чемпіонів ХV Спартакіади студентської молоді Дніпровського району м. Києва. Призи переможцям та призерам Спартакіади вручали представники організаторів змагань: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської райдержадміністрації Василь Ільєнко, голова благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський» Анатолій Павленко та директор вищого професійного училища № 25 Юрій Морзе.