Головна  →  Новини  →  14 серпня 2017

Вихованка ДЮСШ №16 Дніпровського району завоювала для України першу за останні 16 років медаль зі стрибків у висоту

Учора, вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16 Дніпровського району Юлія Левченко, стрибнувши у висоту на 2,01 метри, стала  срібною призеркою Чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні. Ця нагорода особливо цінна, оскільки стала першою медаллю України зі стрибків у висоту серед жінок за останні 16 років. Востаннє представниця України піднімалася на цей п’єдестал у 2001 році (срібна призерка Чемпіонату світу  Інга Бабакова). Крім цього, нагорода стала першою медаллю України на цьогорічному Чемпіонаті.

Виступаючи на змаганнях 19-літня спортсменка двічі встановила особисті рекорди – 1,97 та 2,01 метри.

Юлія Левченко є вихованкою заслуженого тренера України Ірини Пустовойт.  Нині Юлія - «олімпійська надія» України, оскільки  є олімпійською чемпіонкою серед юніорів 2014 року. Варто відзначити, що серед перемог Юлії - 1 місце на Чемпіонаті Європи серед молоді в Польщі, 3 місце на Чемпіонаті Європи у Белграді,  призові місця на етапах міжнародних змагань «Діамантова ліга».

За матеріалами Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпровської РДА та Інтернет-ресурсів