Головна  →  Новини  →  16 березня 2018

В Дніпровському районі вшанували працівників житлово-комунальної сфери та побутового обслуговування

В Дніпровському районі вшанували працівників житлово-комунальної сфери та побутового обслуговування

Сьогодні в Дніпровському районі вшанували працівників побутового обслуговування та житлово-комунальної сфери. Урочистості проходили в Дитячій школі мистецтв № 6 ім. Г.Л. Жуковського (бульв. Верховної Ради, 15). З професійним святом присутніх привітав голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук. Він зазначив, що немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Якісна складова та комфортність проживання в оселях багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Очільник району побажав всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі.

За сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, повсякденну турботу про мешканців району, Петро Васильович вручив Подяки та нагородив Відзнаками працівників комунальних підприємств: «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва», по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, а також фізичних осіб-підприємців.

Також приємною подією стало вручення одному з керівників житлово-експлуатаційної дільниці ордеру на службове приміщення.

Працівників житлово-комунальної сфери було нагороджено подяками від депутатів Київської міської ради Віталій Рослякова та Олександра Міщенка.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Настрій та чудову атмосферу створювали виступи Народного художнього колективу Дніпряночка» Центру дитячої та юнацької творчості, ансамбль бального та сучасного танцю «Сінергія» районного Центру культури та мистецтв, вихованці Дитячих музичних шкіл № 16 та № 13 ім. М. Глінки. В рамках концертної програми виконувались класичні, народні музичні твори та джазові та танцювальні композиції.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку