Головна  →  Новини  →  12 вересня 2018

Перевищень ГДК по шкідливим речовинам на межі санітарно-захисної зони філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця» не виявлено

Перевищень ГДК по шкідливим речовинам на межі санітарно-захисної зони філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця» не виявлено

Реагуючи на звернення мешканців мікрорайону ДВРЗ Дніпровського району, на замовлення Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» були проведені заміри атмосферного повітря. Дослідження стану забруднення атмосферного повітря здійснено ДУ «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України». Згідно даних проб відбору повітря встановлено, що на межі санітарно-захисної зони філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця» та житлової забудови гранично допустимі концентрації (ГДК) по шкідливим речовинам в атмосферному повітрі не виявлено. Концентрації оксиду вуглецю, азоту діоксиду, азоту оксиду, хрому, ксилолу, пилу, ангідриду сірчистого не перевищують ГДК.

Протокол дослідження повітря населених місць.

Довідково.

За інформацією філії «ДВРЗ» ПАТ «Укрзалізниця» відповідно до умов Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами №8036600000-10033 від 06.06.2014 року, виданого Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища (КМДА) терміном на 10 років, згідно графіка виробничого (відомчого) лабораторного контролю за станом забруднення атмосферного повітря в зоні впливу викидів, лабораторний контроль здійснюється з періодичністю один раз на рік. 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА за матеріалами філії «ДВРЗ» Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця»

Перейти до спискуВерсiя для друку