Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2018

В Дніпровському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

В Дніпровському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

11 жовтня у Дитячій школі мистецтв №6 ім. Г. Л. Жуковського (бульв. Верховної Ради, 15) відбулися урочистості, присвячені Дню захисника України. На захід були запрошені ветерани АТО та їх родини, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці військової частини Т0710, представники силових структур Дніпровського району, члени ветеранських організацій, учнівська молодь та громадськість району.

Відкрив святковий захід очільник Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук. Він привітав присутніх зі святом та наголосив, що нинішні військовослужбовці Збройних сил та інших військових формувань України мають незламний дух, відвагу та самовідданість. Подвиги захисників нашої Батьківщини – це ні що інше, як взірець справжнього патріотизму та вірний прояв любові до рідної країни, землі та народу.

За мужність, самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку та з нагоди Дня захисника України Петро Васильович вручив військовослужбовцям та активним діячам району Грамоти та Подяки Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, а також  Відзнаки Дніпровського району та пам’ятні годинники.

Для покращення умов спілкування від імені Благодійного фонду «Дніпровець. Успіх і Розвиток» були вручені мобільні телефони ветеранам громадських організацій Дніпровського району. Під час урочистої частини заходу очільник району, від імені мера міста Києва Віталія Кличка, вручив ордер на квартиру родині ветеранів АТО.

Протягом вечора присутні насолоджувалися концертною програмою за участю Народного ансамблю танцю «Україна», дитячо-юнацької хореографічної студії ім. Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», Народного театру естради та моди «Арт-мікс» Центру культури та мистецтв Дніпровського району. Нікого не залишили байдужим вокальні виступи соліста Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, Лауреата Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Івана Коренівського, Лауреата Всеукраїнських конкурсів Шігімаги Анастасії у супроводі Зразкового ансамблю танцю «Талісман», Сергія Штефана з піснею «Тільки кохання» та «Балада про мальви» у виконанні Дар’ї Асламової.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку