Головна  →  Новини  →  16 листопада 2018

Відбулася робоча нарада у зв’язку з проведенням рятувальниками командно-штабного навчання

Відбулася робоча нарада у зв’язку з проведенням рятувальниками командно-штабного навчання

15 листопада під керівництвом голови Дніпровської райдержадміністрації Петра Онофрійчука пройшла робоча нарада у зв’язку з проведенням командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Києва, яке заплановане на 20-23 листопада.

До участі у нараді були залучені члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісії з питань евакуації населення, керівники спеціалізованих служб та збірних і приймальних пунктів евакуації населення Дніпровського району, представники районних управлінь Нацполіції, ДСНС та району теплових мереж «Дарниця» СП «Київські теплові мережі КП «Київтеплоенерго».

На нараді розглядалися питання організації і проведення навчання, окреслено зону відповідальності кожного з учасників та напрацьовано відповідні рекомендації задля злагодженого та оперативного проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту під час командно-штабного навчання.

Довідково.

Командно-штабне навчання Державною службою з надзвичайних ситуацій заплановано провести в два етапи:

1 етап – дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЄДСЦЗ) у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час;

2 етап – дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДСЦЗ при переведенні з режиму функціонування мирного часу в режим функціонування в умовах особливого періоду та виконання завдань під час реалізації оборонних заходів.

Навчальні цілі:

- відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту під час організації, здійснення та всебічного забезпечення заходів цивільного захисту;

проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій призначення.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку