Головна  →  Новини  →  27 листопада 2018

609 комунальників та 22 одиниці спецтехніки розчищають територію району від снігу

609 комунальників та 22 одиниці спецтехніки розчищають територію району від снігу

Співробітники комунальних служб Дніпровського району протягом другої доби прибирають територію району від снігу. Станом на 9:00 годину ранку до робіт було залучено 609 комунальників та 22 одиниці спецтехніки. Також здійснюється обробка протиожеледними матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту тощо. На даний момент використано 56 т піщано-соляної суміші.

Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» проводяться роботи з очищення від снігу прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.

Районні озеленювачі продовжують роботи з прибирання снігу у парках, скверах, бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Для запобігання обламування гілок та з метою запобігання подальшої втрати декоративного вигляду озеленювачі струшують сніг з крон.

Комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» в посиленому режимі проводжуються роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів та зупинок громадського транспорту.

В закладах соціальної сфери Дніпровського району тривають роботи з прибирання територій від снігу та накрижень.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку