Головна  →  Новини  →  12 грудня 2018

700 співробітників комунальних підприємств та 70 одиниць спецтехніки прибирають район від снігу

700 співробітників комунальних підприємств та 70 одиниць спецтехніки прибирають район від снігу

Комунальні служби району продовжують роботи з прибирання території від снігу. Станом на 15:00 годину, до проведення робіт було залучено 700 співробітників комунальних підприємств району та 70 одиниць спецтехніки. Загалом використано 131,75 т посипкових матеріалів.

Малогабаритна спецтехніка та бригади з ручного прибирання обробляють тротуари, підходи до наземних та підземних пішохідних переходів та зупинки громадського транспорту, які знаходяться на балансі комунальних підприємств. Продовжуються роботи по очищенню від наслідків снігопаду територій міждворових проїздів та на прибудинкових території району.

У зв’язку з налипанням снігу на крони вічнозелених насаджень, зеленбудівці струшують сніг з крон для запобігання обламування гілок та з метою запобігання подальшої втрати декоративного вигляду.

В закладах соціальної сфери Дніпровського району тривають роботи з прибирання територій від снігу та накрижень.

Також сьогодні інспектори з благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА надали 90 попереджень, 72 приписи та склали 4 протоколи за неприбрані території від снігу.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку