Головна  →  Новини  →  23 січня 2019

628 комунальників та 54 одиниці спецтехніки в посиленому режимі прибирають територію району від снігу

628 комунальників та 54 одиниці спецтехніки в посиленому режимі прибирають територію району від снігу

З початком сьогоднішнього снігопаду співробітники комунальних служб району оперативно почали роботи з прибирання території району від снігу. Станом на 7:00 годину ранку до робіт було залучено 628 комунальники та 54 одиниці спеціальної снігоприбиральної техніки. Крім того здійснюється обробка протиожеледними матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту (наразі використано 192.5 т посипкових матеріалів).

Першочергово прибираються магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Саме їх прибирання забезпечує життєдіяльність району та міста в цілому.

Комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» виконуютьсяя роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів і зупинок громадського транспорту. З метою недопущення утворення ожеледиці та снiгових накатiв на дорогах Дніпровського району працюють 10 солерозкидувачів підприємства.

Районні озеленювачі виконують роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро.  .

Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» в посиленому режимі проводять роботи по очищенню від наслідків снігопаду територій міждворових проїздів та на прибудинкових територіях району. До проведення робіт залучена вся наявне техніка підприємства. Паралельно з великогабаритною технікою працює малогабаритна спецтехніка і бригади з ручного прибирання. Вони проводять прибирання від снігу та обробку посипальними матеріалами.

В Дніпровському районі працюють пункти обігріву.

Нагадаємо, що Правилами благоустрою міста Києва визначено, що всі власники або балансоутримувачі будівель, споруд, територій зобов’язані забезпечити прибирання снігу самостійно або укласти відповідні угоди із профільними службами на утримання та прибирання.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку