Головна  →  Новини  →  10 березня 2019

В районі відбулось святкування Масляної

В районі відбулось святкування Масляної
9 березня на площі біля Центру культури та мистецтв Дніпровського району міста Києва (вул. Алматинська, 109) відбулось святкування Масляної. Почесними гостями заходу були голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, депутат Київської міської ради Павло Тесленко. Очільник району привітав всіх присутніх із найстарішим святом слов’янських народів, побажавши, щоб цей день додав дніпровчанам радості та добрих, світлих емоцій.
Святкову атмосферу створювали аматорські колективи та ансамблі. Вони внесли яскравість і колоритність у свято, розважали гостей українськими народними піснями. Чудову казку «Чумацький шлях» показали учасники театру народних традицій «Дзеркало». Також святковий настрій дніпровчанам створювали учасники гурту барабанщиків «Евріка Драмс». Всі бажаючі могли взяти участь у традиційних конкурсах, розвагах, інтерактивних іграх. Також можна було поласувати млинцями, придбати різноманітні сувеніри та смаколики.
Свято Масляної завершилось вже традиційним спаленням опудала. Вважалося, що разом з спаленням люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому. Попереду – весна, а з нею нові зустрічі й свята, сподівання, надії, задуми.
Підготовлено відділом з питань інформаційноЇ політики
Перейти до спискуВерсiя для друку