Головна  →  Анонси подій  →  22 березня 2019

22 березня відбудеться захід для освітян «Творимо успішну та щасливу націю: конкретні кроки та горизонти майбутнього!»

22 березня відбудеться захід для освітян «Творимо успішну та щасливу націю: конкретні кроки та горизонти майбутнього!»

22 березня у Навчально-виховному комплексі №141 «ОРТ», що у Дніпровському районі столиці, з 09:00 до 17:00 відбудеться регіональна (не)конференція афілійований міні-EdCamp Kyiv school 141-2019 «Творимо успішну та щасливу націю: конкретні кроки та горизонти майбутнього!»

Захід об’єднає майже 300 освітян з усіх регіонів України, надавши простір для інтенсивного навчання, обміну досвідом та неформального спілкування навколо реформи Нової української школи.

У програмі - виступи спікерів на теми булінгу в дитячому середовищі та особливостей сучасної мотивації дітей до навчання, обговорення  проекту положення про оцінювання діяльності закладу освіти, майстер-класи з  живопису, кулінарного та танцювального мистецтва, відкритий урок з англійської мови, проведення благодійної акції на підтримку хворих дітей, які тривалий час «живуть» у лікарнях, лекції та презентації.

Місце проведення: м. Київ, бульв. Ігоря Шамо, 5 (Навчально-виховний комплекс №141 «ОРТ»).

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 559-08-35 (до 17 год. 21.03.2019). Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів, їхні контактні дані на електронну адресу: info@dnipr.gov.ua (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку