Головна  →  Новини  →  20 березня 2019

Сьогодні у бібліотеці ім. П Усенка відзначали Міжнародний День щастя

Сьогодні у бібліотеці ім. П Усенка відзначали Міжнародний День щастя

Сьогодні у бібліотеці ім. П Усенка (вул. Івана Миколайчука, 7) відзначали Міжнародний День щастя. Малеча школи № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов разом з популярною дитячою письменницею Євгенією Пірог, відомою як Казкарка Джінні, вирушили у літературні мандри експресом Щастя.

Разом з героями її книжок Агентами Щастя Ромчиком та Ксюшею діти спробували розібратися, що ж таке щастя, якого воно кольору та що треба аби бути щасливим!? Школярі дійшли згоди, що для цього потрібне велике бажання подарувати частинку щастя Всім: рідним, друзям, знайомим і, звичайно собі. Бо ділитися щастям може лише щаслива людина. Діти склали колективну мапу-візуалізацію Щастя, зацікавилися зворушливою історію героя книжки «Тридцять перший меридіан», провели музичний флешмоб «Співаймо разом в ритмі джазу»

Тепле спілкування, сповнене цікавинок та яскравого гумору, автограф Казкарки Джінні та фото на згадку подарували кожному частинку щастя.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку