Головна  →  Новини  →  22 серпня 2019

Підготовка до опалювального періоду на завершальному етапі: отримано 333 акти готовності

Підготовка до опалювального періоду на завершальному етапі: отримано 333 акти готовності

22 серпня в Дніпровській райдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного штабу з підготовки та координації житлового фонду і об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду 2019-2020 років. Зустріч відбувалася під головуванням Віктора Сушінця, першого заступника очільника району. Серед присутніх були начальник районного управління житлово-комунального господарства Надія Косар, керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я та культури, начальники всіх районних житлово-експлуатаційних дільниць №№ 401-412 та представники ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго", РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця».

Керівники ЖЕД-ів прозвітували про стан підготовки до опалювального сезону, оперативну ситуацію щодо виконання та дотримання попередньо сформованого плану-графіку робіт, кількість обстежених будинків, усунення зауважень від теплопостачальних організацій в отриманих актах готовності житлових будинків тощо. На сьогоднішній день отримано 333 акти готовності (форми Е-8).

Також про результати підготовки до опалювального сезону доповіли представники структурних підрозділів райдержадміністрації з питань медицини, освіти та культури, туризму та охорони культурної спадщини.

До активного обговорення питань щодо своєчасної підготовки будинків до опалювального сезону долучились представники теплопостачальних організацій.

Наприкінці засідання оперативного штабу Віктор Сушінець звернув увагу присутніх керівників на те, що до початку опалювального сезону залишилося обмаль часу, тому слід здійснювати щоденний жорсткий оперативний контроль за процесом підготовки.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку