КМДА Київська міська державна адміністрація


22 січня 2021

Звернення очільника району Ігоря Щербака з нагоди Дня Соборності України

Звернення очільника району Ігоря Щербака з нагоди Дня Соборності України

Вітаю з Днем Соборності України!

Епохальна для всього українського народу подія сталася 22 січня 1919 року – на Софійській площі у м. Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Єдиний український народ оголосив про своє споконвічне бажання жити у власній незалежній і соборній державі.

Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна, як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, волонтерів, мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.

Нині для нас важливо те, що ми є одним народом, який має унікальну та багату культурну спадщину, глибинну історію, спільну мету та чіткі перспективи, і будь-які відмінності між нами лише збагачують нас, а не роз’єднують.

Вітаю з Днем Соборності України! Бажаю усім міцного здоров’я та довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної та заможної України!

Слава Україні!  Героям слава!

 З повагою

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                         Ігор ЩербакПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.