Головна  →  Оголошення  →  24 листопада 2015

Шановні громадяни! Не допускайте перенавантаження електромережі!

З настанням осінньо-зимового періоду столичні рятувальники фіксують збільшення пожеж в житловому секторі Дніпровського району через перенавантаження електромережі та недотримання елементарних правил безпеки при експлуатації електричних приладів.

В холодну пору року громадяни масово підключають обігрівальні прилади. Проте через одночасне увімкнення електричних установок перевантажуються електромережа, що є причиною короткого замкнення електропроводів та послідуючого горіння.

Найчастіше вогнеборці ліквідовують загоряння в електрощитових житлових будинках, трансформаторних підстанціях, електрощитках загального коридору, а також безпосередньо в приватних помешканнях громадян.

 Управління з надзвичайних ситуацій у Дніпровському районі Головного Управління ДСНС України у м. Києві, з метою попередження травмування та загибелі людей під час надзвичайних ситуацій звертається до мешканців житлового сектору.

 Шановні громадяни, аби уникнути короткого замкнення електропроводів як у вашому будинку, так і безпосередньо у власному помешканні, намагайтесь не вмикати декілька електроприладів одночасно та користуватись сертифікованою продукцією. При виборі електричних обігрівачів та інших електричних приладів звертайте увагу на їхню потужність та допустиме струмове навантаження електромережі у Вашій оселі.

 Управління з надзвичайних ситуацій у Дніпровському районі ГУ ДСНС України у м. Києві

 

Перейти до спискуВерсiя для друку