Головна  →  Новини  →  15 березня 2017

«Євробачення-2017»: упорядковують територію біля метро «Лівобережна»

«Євробачення-2017»: упорядковують територію біля метро «Лівобережна»

Шляховики й комунальники столиці та Дніпровського району активно упорядковують територію, прилеглу до станції метро «Лівобережна», неподалік якої знаходиться Міжнародний виставковий центр (МВЦ) – концертний майданчик «Євробачення-2017».

Як  повідомили в комунальній корпорації «Київавтодор» працівники її шляхово-експлуатаційних підприємств проводять роботи з ремонту дорожнього покриття на вулицях Червоноткацькій, Азербайджанській, Харківському шосе, Русанівському бульварі та інших. Також триває відновлення тротуарного покриття з ФЕМ на вул. Антоновича. Крім того, в усіх районах міста, з метою попередження передчасних руйнувань дорожнього покриття та продовження терміну його експлуатації, триває заливання тріщин покриття за допомогою спеціальних машин «Crafco» серії «Super Shot».

Крім того, активно йде робота з благоустрою Русанівської набережної, яка знаходиться неподалік від метро і МВЦ. Там комунальники демонтують залізні огорожі в парковій зоні і виривають бордюри на протилежному боці набережної.

Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю.

Перейти до спискуВерсiя для друку