Головна  →  Новини  →  11 вересня 2018

15 вересня на Дніпровській набережній пройде Масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня на Дніпровській набережній пройде Масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (InternationalCleanBeachday). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Запрошуємо всіх небайдужих дніпровчан долучитися до екологічної акції та прийняти участь у прибиранні Дніпровської набережної. Під час акції буде прибиратись та сортуватись побутове сміття на березі Дніпра.

Захід розпочнеться 15 вересня о 12.00. 

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм - у наших руках!

Довідково.

Цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбережь – Міжнародного дня чистих берегів.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Державного агентства водних ресурсів України

Перейти до спискуВерсiя для друку