Головна  →  Новини  →  11 січня 2019

У бібліотеці ім. В. Сосюри відбулись заходи в пам’ять про наставника київського «Динамо» Валерія Лобановського

У бібліотеці ім. В. Сосюри відбулись заходи в пам’ять про наставника київського «Динамо» Валерія Лобановського

У бібліотеці ім. В. Сосюри відбулись заходи з нагоди дня народження видатного українського спортсмена-футболіста та тренера Валерія Лобановського. Для молодих читачів та студентів Київського механіко–технологічного коледжу провели медіа-годину, розповіли про життєвий та спортивний шлях легендарного гравця та наставника київського «Динамо», під керівництвом якого наші футболісти досягли найбільших успіхів в історії клубу.

Також у бібліотеці відкрили виставку-згадку, приурочену до 80-річчя від дня народження Валерія Лобановського, яка триватиме до 20 січня.

Довідково.

6 січня виповнилося 80 років з дня народження видатного українського тренера Валерія Лобановського. З Лобановським пов'язана більшість значущих досягнень київського "Динамо" і українського футболу загалм. У цьому клубі він розкрився спочатку як яскравий гравець, а потім - і як великий Тренер, що назавжди вписав своє ім'я в історію світового футболу. Київське "Динамо" під його керівництвом в 70-ті і 80-ті роки було одним із найсильніших футбольних клубів світу. Лобановський виховав цілу плеяду футбольних зірок. Три його вихованці - Олег Блохін, Ігор Бєланов і Андрій Шевченко - були удостоєні "Золотого м'яча" найкращому футболісту Європи.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району м.Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку