КМДА Київська міська державна адміністрація


20 квітня 2019

Майже 700 осіб прибирали територію Дніпровського району

Майже 700 осіб прибирали територію Дніпровського району

Сьогодні, 20 квітня, з нагоди Всеукраїнського Дня довкілля в Дніпровському районі відбулася масштабна толока. Роботи тривали в парках, скверах, на прибудинкових територіях, вздовж бульварів та проспектів.

До прибирання долучився і колектив Дніпровської райдержадміністрації на чолі з головою Петром Онофрійчуком. У Парку культури і відпочинку «Перемога» держслужбовці разом з працівниками районного Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень спільно з мешканцями району вигрібали листя та прибирали сміття. До проведення робіт долучилися більше 70 осіб.

Також, в парку «Перемога» було висаджено 10 кущів форзиції.

В парку на Дніпровській набережній висадили 50 нових дерев: 25 верби Матсудани, 10 верби білої, 10 калини та 5 горобини. Посадковий матеріал надав Райффайзен Банк Аваль.

Необхідним інвентарем забезпечило Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району.

На території, навпроти будинку по вул. Вершигори, 5 ліквідували масштабне сміттєзвалище. Майже 150 осіб, в т.ч. співробітники комунальних служб району, представники громадських організацій та мешканців району, прибрали територію від сміття. Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» надало спецтехніку для проведення робіт.

20 квітня більше 300 співробітників Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» долучилися до всеукраїнської толоки. Впродовж дня вигрібають опале листя та сміття, проводять формувальну обрізку кущів та висаджують нові дерева та кущі. Зранку ліквідували стихійні сміттєзвалища по вул. Курнатовського, 11, А. Навої, 57, Челябінській, 4-6 та б-рі Перова, 4, 10.

Представники громадських організації району також долучилися до прибирання території району. Впродовж дня вигрібають листя, прибирають сміття, фарбують огорожі та елементи дитячих майданчиків. Роботи завершено на території по вул. Будівельників, 34, від вул. Андрія Малишка, 9 до вул. Бойченка, 16.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського районуПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.