КМДА Київська міська державна адміністрація


24 квітня 2019

Петро Онофрійчук поспілкувався в прямому ефірі із слухачами радіо "Київ"

Петро Онофрійчук поспілкувався в прямому ефірі із слухачами радіо "Київ"

Вчора, 23 квітня, керівник району Петро Онофрійчук поспілкувався в прямому ефірі із слухачами радіо «Київ» (98 FM ). Рівно через місяць, 23 травня, району виповниться 50 років з дня утворення. Тому Петро Васильович говорив не тільки про напрацювання та досягнення, з якими до півстолітнього рубежу підходить район, а й про перспективи, плани, проблеми та виклики, які ще потребуть вирішення задля забезпечення комфортного проживання в Дніпровському районі столиці.

Очільник району розповів про розвиток в районі дорожньо-транспортної інфраструктури, спорту та освітянської галузі, підтримку соціально вразливих верств населення. Окремо зупинився на роботі Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, на планах щодо реконструкції частини будинку по бульвару Ярослава Гашека, 4  під дитячий будинок сімейного типу і соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інших перспективних напрямках розвитку району.

Також Петро Онофрійчук розповів про те, як район святкуватиме своє 50-річчя, які заходи та урочистості пройдуть у закладах культури та освіти, у мікрорайонах тощо. Наприкінці програми керівник району запросив всіх бажаючих відвідати головний святковий захід, який проходитиме 25-26 травня у парку культури і відпочинку «Перемога» в рамках святкування Дні Києва та 50-річчя району.

Прослухати запис ефіру можна за посиланням: http://radio.kiev.fm/programi/kiiv-vip-show/50-rokiv-rozvitku-dniprovskogo-rayonu-sco-poperedu-3605

Підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.