КМДА Київська міська державна адміністрація


25 квітня 2019

Мешканці Райдужного масиву відзначили 50-річчя Дніпровського району

Мешканці Райдужного масиву відзначили 50-річчя Дніпровського району

24 квітня біля озера Радунка відбувся святковий концерт з нагоди 50-річчя Дніпровського району столиці. Захід організовано Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією в рамках відзначення ювілею району.

Привітати присутніх з ювілеєм району завітали депутати Київської міської ради Олена Овраменко та Павло Тесленко, очільник Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, начальник Дніпровського районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України Ігор Шилохвост, представники ветеранських та громадських організацій району.

Петро Васильович привітав всіх присутніх з ювілеєм Дніпровського району та відзначив Подяками Дніпровської РДА дніпровчан за вагомий внесок у розвиток Дніпровського району та активну громадську діяльність.

Для мешканців району виступили солісти Тетяна Кисляк, Юлія Прокопчик, Ангеліна Зінченко, хор «Райдужні квіти», народний художній колектив «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району та фольклорний ансамбль «Ягілочка».

Також на території паркової зони біля озера Радунка встановлено 2 нові постійно діючі фотозони.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.