КМДА Київська міська державна адміністрація


26 квітня 2019

У Дніпровському районі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

У Дніпровському районі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

Сьогодні вся Україна і світ відзначає 33-ті роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня вшановують героїзм працівників ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції – всіх, хто брав участь у ліквідації цієї техногенної катастрофи, та постраждав від її наслідків. В цей пам’ятний день на території Дніпровського району відбулися заходи із вшанування постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

О 00:55 год. у церкві Святого Архангела Михаїла УПЦ (просп. Миру, 16) пройшов поминальний молебень за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи.

О 10.00 год. відбулась церемонія покладання квітів до Меморіального Кургану «Героям Чорнобиля» на території церкви Св. Архангела Михаїла УПЦ та пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи. У церемонії покладання квітів взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов , голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих героїв Чорнобиля, представники духовенства та громадськості.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії.

Довідково:

Сьогоднішня дата є нагадуванням про техногенну, екологічно-гуманітарну катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка відбулась в  ніч на 26 квітня 1986 року. В Україні Чорнобильська катастрофа стала національною трагедією. 

Підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.