КМДА Київська міська державна адміністрація


18 травня 2019

Запрошуємо на Фестиваль Громадської Участі «ГБФест»

Запрошуємо на Фестиваль Громадської Участі «ГБФест»

Фестиваль Громадської Участі «ГБФест» відбудеться 18 травня о 12:00 в парку ім. Т.Г. Шевченка.

До кінця весни залишаються лічені дні, проте вона все ж таки встигла приготувати для тебе дещо захоплююче. Мова тут йтиме про Фестиваль Громадської Участі «ГБФест».

Обіцяємо, на «ГБФест» цікаво. Отже, до справи!

ГБФест – це щорічний фестиваль, мета якого долучення суспільства до прийняття рішень щодо правильного розподілу громадського бюджету. На ньому влада, громада та бізнес презентуватимуть результати втілених у життя проектів. Тобто це такий собі публічний майданчик, де обговорюватимуться успішні стартапи, котрі сприятимуть розвитку міста. Окрім того, у рамках заходу виступатимуть спікери міжнародного рівня, будуть проводитись інтерактивні майстер-класи, просвітницькі лекції та квести. Будь певен – це ТВІЙ шанс познайомитись з однодумцями, людьми з міцною громадською позицією та ентузіастами, які сплять і бачать наше місто процвітаючим.

Наш фестиваль охоплює 15 локацій, на яких відбудуться промови лідерів міжнародних проектів, презентації щодо інновацій у спорті, виступи популярних українських зірок та багато чого іншого. На цьому заході ти не просто «відвідувач», ти – його безпосередній учасник. Отож, долучайся, вирішуй, сперечайся, пропонуй та виконуй. Захід спрямований на підтримку соціальної активності населення та розвитку громадського суспільства. Ти голосуєш, а влада реалізує.

ГБФест відбудеться 18-го травня о 12:00 посеред мальовничого парку Шевченка. Захід проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації та Офісу Ради Європи в України. Приходь і знайомся з майбутнім твого міста!

Охочі взяти участь у фестивалі мусять зареєструватися:

• Акредитація ЗМІ https://forms.gle/vAqYjLES3E48BmeX7

• Реєстрація артистів сцена https://forms.gle/eSjHXRtbAhzPRQ8x6

• Реєстрація проектів https://forms.gle/2mcYTWEU9RQCj4b88

Організатор - КП "Центр публічної комунікації та інформації"

Партнери заходу: Рада Європи, міська ініціатива Kyiv Smart City, Міністерство молоді та спорту України, Dream GO, Ангара, GRANI, Hipacoma, da Vinci.

За підтримки: Київської міської державної адміністрації і Департаменту суспільних комунікацій.

За інформацією gb.kyivcity.gov.uaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.