КМДА Київська міська державна адміністрація


10 травня 2019

У столиці відбудеться родинне свято «Моя Українська земля та люди на ній»

У столиці відбудеться родинне свято «Моя Українська земля та люди на ній»

10-12 травня 2019 року відбудеться родинне свято «Моя Українська земля та люди на ній», на якому вшанують творчі здобутки творців щасливого майбутнього: дітей, матерів, тат, майстрів та умільців. Всеукраїнський Форум-фестиваль пройде одночасно на трьох локаціях:

  • «Нація – Ти дужа і вічна як Бог» – на Софійській площі;
  • «Креативна персональна освіта. Практики майбутнього» – в Українському домі;
  • «Майдан Людяності» – на Хрещатику.

Буде організований всеукраїнський ярмарок по обміну-продажу ідеями, вміннями, речами, кулінарними виробами тощо.

На локаціях будуть широко представлені інноваційні досягнення у сфері персонального вдосконалення людини. Це дійство є професійним інформаційним полем для конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами; для ділових контактів з розвитку науково-технічних досліджень; по обговоренню проектів, старт-апів. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів, обладнання і досвіду; академічного обміну школярами, студентами, викладачами; обговорення аспектів упровадження сучасних технологій; методик безпосередньо у навчальний процес.

10 травня 2019 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» також пройдуть важливі для українців національні обговорення та наукові конференції: Конгрес матерів, «Україна – територія Людяності та гармонійного розвитку», «Концепція і стратегія нової української освіти. Креативна персональна освіта.», «Здоров’я української нації», «Шлях України – це шлях нової цивілізації людства», а також молодіжна платформа «Будую МОЮ Україну».

Організатори запрошують до участі наукові установи, освітні заклади, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали, агенції, служби, навчально-науково-методичні центри, виробники та постачальники засобів навчання, розробники освітніх проектів, сучасних програм і рішень у сфері освіти та науки тощо.

Контакти оргкомітету:

адреса: вул. Еспланадна, 4-6, офіс 903, м. Київ, 01023, Україна

телефони: 067-7162897, 068-1223118, 044-2873111

e-mail: corsiy@ukr.net

сайт: www.creative-person.org.ua.

За інформацією: creative-person.org.uaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.