КМДА Київська міська державна адміністрація


11 травня 2019

У закладах освіти Дніпровського району відбулись заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У закладах освіти Дніпровського району відбулись заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У всіх закладах освіти Дніпровського району відбулись заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У середній загальноосвітній школі № 180 (б-р Перова, 21) учні 1-11 класів долучились до ряду тематичних заходів: бібліотечного уроку «Вклонімося солдату»; екскурсії до Національного музею історії України у Другій світовій війні; уроків пам’яті "Не обміліє пам'яті ріка в серцях нащадків, буде вічно жити" та "Вогник пам'яті в людських серцях не згасне... ". Також для учнів був організований майстер-клас «Виготовлення маку – квітки пам'яті".

У навчально-виховному комплексі «Домінанта» (вул. Юності, 3) привітали ветеранів Другої світової війни. Учні та вчителі підготували для гостей святковий концерт, щирі привітання та букети запашних квітів.

У навчально-виховному комплексі № 167 (просп. Соборності, 12В) відбулася традиційна акція «Мак пам’яті. Пам'ятаємо. Перемагаємо”, до якої і цього року долучились всі учні та вчителі. Низкою через всі заходи проходили вислови: «Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні».

У середній загальноосвітній школі № 66 (вул. Каунаська, 2) для малечі був проведений урок - реквієм про внесок українців у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. За мирні роки народилося і виросло не одно покоління нащадків. Але знову і знову озивається війна у свідомості людей, тривожить нашу совість, змушує замислюватися над великою трагедією і великим подвигом нашого народу.

У навчально-виховному комплексі № 30 “ЕкоНад” (вул. Березняківська, 30Б) відбувся виховний захід-реквієм «Ніколи знову». Під час заходу учні вшанували тих, хто поліг смертю хоробрих, вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна.

Пам'ятаймо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами управління освіти Дніпровського районуПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.