КМДА Київська міська державна адміністрація


14 травня 2019

Петро Онофрійчук провів виїзний прийом громадян

Петро Онофрійчук провів виїзний прийом громадян

13 травня голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук провів виїзний прийом громадян. Спілкування з мешканцями відбувалося в приміщення житлово-експлуатаційної дільниці №401 (вул. Ю. Гагаріна, 17Б). Дніпровчани мали змогу особисто поспілкуватись з головою району та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, поставити питання, а також отримати кваліфіковані відповіді.

До голови звернулися заявники з проханням допомоги у вирішені особистих проблемних питань. Зокрема, вони стосувалися: відновлення асфальтового покриття після аварійних розриттів та у міжквартальному проїзді, виплати боргу за комунальні послуги ЖБК. Також обговорювалися питання соціальної сфери: щодо санаторно-курортного лікування, надання соціального житла, виплати матеріальної допомоги на лікування та ін. 

Петро Онофрійчук уважно вислухав кожного відвідувача та дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо оперативного вирішення озвучених питань або надання можливої, враховуючи повноваження, допомоги у їх вирішенні.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за інформацією відділу роботи із зверненнями громадянПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.