Головна  →  Новини  →  20 червня 2019

Стан господарства у житлових будинках Дніпровського району на 20.06.2019

Стан господарства у житлових будинках Дніпровського району на 20.06.2019

За оперативними даними станом на 6-ту годину 20 червня 2019 року в районі відключено від гарячого водопостачання 621 житловий будинок: 

Назва обслуговуючої організації

Адреса будинку

Причини припинення постачання

Виконавець відновлювальних робіт

Планова дата відновлення постачання

ЖЕД-408Алішера Навої проспект: 86, 90; Перова бульв.: 14 Планові роботи на БойлерРТМ-Троєщин21.06.19
ЖЕД-407Бучми Амвросія вул.: 3; Миколайчука Івана (Серафимовича) вул.: 13/2 Планові роботи на БойлерРТМ-Дарниця21.06.19
ЖЕД-404Астраханська вул.: 25, 3; Двінська вул.: 4; Празька вул.: 18А, 22А; Хорольська вул.: 10, 8/4Реконструкція трубопроводуРТМ-Дарниця30.06.19
ЖЕД-401 Берегова вул.: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Будівельників вул.: 1, 11, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 17, 18, 19, 3, 4, 4А, 5, 6А, 8, 8А; Верховної Ради бульв.: 10, 10А, 12А, 14, 14А, 16, 16Б, 18, 18А, 18Б, 22, 22А, 22Б, 24, 24А, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 31, 31А, 33/1, 8/20; Гагаріна Юрія проспект: 10/2, 12/1, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 1717Б, 18, 18А, 19/30, 2/35, 20, 20А, 3, 3А, 4, 4А, 5/2, 6, 8, 8А, 8Б, 9; Краківська вул.: 25Б, 26/8, 28, 32А, 32Б; Мініна вул.: 14, 14А, 18, 2, 4, 6, 8; Миру проспект: 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 14, 15, 17, 17А, 19/18, 2/3, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б; Поправки Юрія (Лебедєва Миколи) вул.: 10/19, 11, 13, 19, 3, 5, 7; Попудренка вул.: 38/16, 40, 44, 44А, 46/2; Сергієнка Івана вул.: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23А, 3А; Соборності (Возз'єднання) проспект: 10/1, 12 Гідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖЕД-404 Азербайджанська вул.: 16/1, 16/2, 16/4, 2, 4, 6, 8А, 8Б; Алматинська вул.: 2, 4, 4А; Астраханська вул.: 25, 3, 5; Березнева вул.: 3, 7; Бишівський пров.: 9; Гашека Ярослава бульв.: 13, 16, 17, 17/1, 17/2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8; Гродненська вул.: 1/35, 27, 29, 3/5, 5; Двінська вул.: 1, 13/6, 19, 1А, 4; Калачівська вул.: 9; Кармелюка Устима вул.: 23; Каунаська вул.: 10, 10/1, 10А, 12, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 4/1, 4/2, 6/1, 8/2; Лобачевського пров.: 2; Новаторів вул.: 22А, 22Б, 22В, 2А, 4, 9; Празька вул.: 10, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22А, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/1, 3, 30, 31, 32, 33, 4, 6, 8; Соборності (Возз'єднання) проспект: 1, 11, 13, 13А, 1А, 1Б, 1В, 3, 3Б, 5, 5А, 5Б, 7; Сосницька вул.: 10, 19, 21; Харківське шосеГідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖЕД-402Бажова вул.: 1, 10, 11/8, 12, 13/9, 15/20, 3, 4, 5, 6, 7/21, 9А; Будівельників вул.: 21/9, 22/11, 23, 24, 26/8, 27, 27А, 28/15, 29, 31/13, 32/2 Трубопровід на території: ЖРЕО-402; Будинки: Бажова вул.: 1, 10, 11/8, 12, 13/9, 15/20, 3, 4, 5, 6, 7/21, 9А; Будівельників вул.: 21/9, 22/11, 23, 24, 26/8, 27, 27А, 28/15, 29, 31/13, 32/2, 33, 34/1, 35, 36, 38/14, 39, 41, 43/12; Будівельників пров.: 3, 7, 9; Верховної Ради бульв.: 13, 17, 19, 19А, 19Б, 1А, 21, 23А, 23Б, 25, 25А, 27, 27А, 27Б, 29, 29А, 3, 3А; Віфлеємська (Шліхтера Академіка) вул.: 10, 12, 14, 14А, 16, 18/2, 2/26, 4, 6, 6А, 8; Краківська вул.: 10, 11, 14/6, 16, 18, 4, 5, 6, 7; Мініна вул.: 1, 3; Пожарського вул.: 1, 11, 13, 15, 2, 6, 7, 8, 8А, 915, 29, 31/13, 32/2, 33, 34/1, 35, 36, 38/14, 39, 41, 43/12; Будівельників пров.: 3, 7, 9; Верховної Ради бульв.: 13, 17, 19, 19А, 19Б, 1А, 21, 23А, 23Б, 25, 25А, 27, 27А, 27Б, 29, 29А, 3, 3А; Віфлеємська (Шліхтера Академіка) вул.: 10, 12, 14, 14А, 16, 18/2, 2/26, 4, 6, 6А, 8; Краківська вул.: 10, 11Гідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖЕД-410Будинки: Ентузіастів вул.: 11, 11/1, 13, 15, 17, 21, 21/1, 23, 25, 29, 3, 3/1, 37, 39, 41, 43, 43/1, 5, 5/1, 5А, 7, 9, 9/1, 9/2, 9В; Каховська вул.: 71; Микільсько-Слобідська вул.: 4, 4А, 4Б, 6/2; Митрополита Шептицького Андрія (Луначарського Анатолія) вул.: 1/2, 1А, 20, 20А, 22В, 24, 24В, 24Г, 3, 3А, 3Б, 3В; Нестайка Всеволода Трубопровід на території: ЖРЕО-410; Будинки: Ентузіастів вул.: 11, 11/1, 13, 15, 17, 21, 21/1, 23, 25, 29, 3, 3/1, 37, 39, 41, 43, 43/1, 5, 5/1, 5А, 7, 9, 9/1, 9/2, 9В; Каховська вул.: 71; Микільсько-Слобідська вул.: 4, 4А, 4Б, 6/2; Митрополита Шептицького Андрія (Луначарського Анатолія) вул.: 1/2, 1А, 20, 20А, 22В, 24, 24В, 24Г, 3, 3А, 3Б, 3В; Нестайка Всеволода (Мильчакова Олександра) вул.: 1/18, 3, 3А, 5; Окіпної Раїси вул.: 5, 5А, 5Б; Плеханова вул.: 4А, 4Б; Русанівська набережна: 10, 10/1, 12/1, 4, 4/1, 8, 8/1; Русанівський бульв.:11/11, 12, 3, 5, 6; Сверстюка Євгена (Раскової Марини) вул.: 8; Флоренції вул.: 12А, 12Б; Челябинська вул.: 11, 3, 5Б, 7, 9Г;Гідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖЕД-406 Інженера Бородіна (Лазо Сергія) вул.: 10/8, 12/7, 13/14, 2, 5А, 5Б; Алматинська вул.: 101, 101А, 101Б, 103/1, 105/2, 107/2, 109А, 111, 34, 36А, 37Б, 39Є, 39А, 39В, 39Г, 39Д, 39З, 41А, 41Б, 43/57, 52, 52А, 54, 56, 64А, 66, 68, 68А, 70, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 97/1, 99/2; Вишиваного Василя (Дундича Олеко) вул.: 2; Волховська вул.: 10, 12/14, 3, 4, 5, 6, 8; Літинська вул.: 1А; Макаренка вул.: 3, 4, 5/8, 6; Марганецька вул.: 10, 12, 14/11, 16/16, 22, 24, 26, 8/12; Рогозівська вул.: 1, 1А, 4/16Гідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖБК/ОСБББажова вул.: 2, 8; Краківська вул.: 12; Праці бульв.: 1, 3; Червоноткацька вул.: 23 Гідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ТОВ.НовобудоваМикільсько-Слобідська вул.: 4В, 4Г, 4Д, 6, 6Б, 6ВГідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖБК/ОСББМикільсько-Слобідська вул.: 2Б; Митрополита Шептицького Андрія (Луначарського Анатолія) вул.: 1/2; Окіпної Раїси вул.: 10, 10А, 10БГідравлічні випробуванняРТМ-Дарниця01.07.19
ЖЕД-401Соборності (Возз'єднання) проспект: 8/2; Чупринки Григорія (Чудновського) вул.: 2/8Пошкодження в підваліЖЕД-40121.06.19
ЖЕД-409Перова бульв.: 54Пошкодження у будинкуЖЕД-40921.06.19
ЖЕД-409Генерала Карбишева вул.: 8Пошкодження у будинкуЖЕД-40921.06.19

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами ПАТ «АК «Київенерго»

Перейти до спискуВерсiя для друку