КМДА Київська міська державна адміністрація


20 червня 2019

Стихійні сміттєзвалища ліквідовано на просп. Соборності, 5, 7, 11, 13, 13А

Стихійні сміттєзвалища ліквідовано на просп. Соборності, 5, 7, 11, 13, 13А

Більше 600 комунальників залучено до санітарного прибирання території Дніпровського району. Впродовж дня співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» ліквідовують стихійні сміттєзвалища. Такі роботи виконано за адресами:  просп. Соборності, 5, 7, 11, 13, 13А.
Враховуючу суху й спекотну погоду останніх, комунальні служби Дніпровського району постійно поливають дерева, кущі та квітники.

Спеціалісти Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» виконують роботи з поточного (ямкового) ремонту, а також поливу вулично-дорожньої мережі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району та Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва»При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.