Головна  →  Оголошення  →  4 липня 2019

ОГОЛОШЕННЯ про початок відбору районних громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація, з метою виконання рішення Київської міської ради від 28 лютого 2019 року №165/6821 «Про затвердження міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки», запрошує прийняти участь у відборі районні громадські організації для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва.

Для участі у відборі, районним громадським організаціям необхідно подати заявку; копію статуту громадської організації (подається одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо у зазначений документ не вносилися зміни); копію свідоцтва про реєстрацію громадської організації; копію довідки про реєстрацію у відповідному органі Державної податкової служби; копію протоколу засідання вищого органу управління про склад керівництва громадської організації; календарний план та змістовне наповнення заходу (програми); розрахунки та обґрунтування за напрямами використання бюджетних коштів у розрізі напрямів;  звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських організацій, які отримали бюджетні кошти у попередньому році).

Зазначені документи засвідчуються підписом керівника, скріпленим печаткою громадської організації (в разі наявності).

Умовами відбору є  відповідність запланованих заходів громадської організації пріоритетам державної політики у відповідній сфері; результати діяльності громадської організації на території міста Києва або району у попередньому році (крім громадських організацій ветеранів); актуальність та соціальна спрямованість діяльності громадської організації; співвідношення витрат та очікуваного результату від здійснення громадською організацією заходів; ефективність використання бюджетних коштів (за винятком міських та районних громадських організацій, які не отримували фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів); наявність детальних розрахунків та обґрунтувань за кожним напрямом використання бюджетних коштів, поданих громадською організацією; інноваційність методів та форм роботи громадської організації; наявність кадрового, матеріально-технічного та методичного забезпечення діяльності громадської організації.

            Прийом заявок та доданих до них документів здійснюється в Управлінні праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою м. Київ,  вул.  Курнатовського, 7-а, кабінет №39 (понеділок-четвер з 9.00 до 17.00 год., п’ятниця з 9.00 до 13.00 год.), тел. 540-91-00. 

Кінцевий термін прийому заявок та доданих до них документів 18.07.2019 р.

Проведення відбору районних громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва відбудеться 19.08.2019 р. в 15.00 год. в приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою м. Київ, бульвар Праці, 1/1.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення.

Перейти до спискуВерсiя для друку