Головна  →  Новини  →  1 серпня 2019

«Гідропарк» внесли до переліку об’єктів комунальної власності, які потребують охорони та збереження з боку міста

«Гідропарк» внесли до переліку об’єктів комунальної власності, які потребують охорони та збереження з боку міста

Парк культури та відпочинку «Гідропарк» внесли до переліку об’єктів комунальної власності, які потребують охорони та збереження з боку міста.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА №1343 від 30 липня 2019 року.

- Доповнити адресний перелік об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та потребують здійснення пріоритетних заходів з їх охорони та збереження, новим пунктом: «Парк культури та відпочинку «Гідропарк» – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, відповідне Розпорядження було прийнято з метою охорони та збереження комунального майна територіальної громади.

Довідково.

Гідропарк — парк у Києві, розташований на Венеціанському та Долобецькому островах між Дніпром та Русанівською протокою. Знаходиться на місці колишньої Передмостової слобідки, зруйнованої у 1943 році під час німецької окупації Києва.

Парк було створено у 1965—1968 роках як водно-розважальний комплекс із численними пляжами, водними атракціонами та човновими станціями. Площа парку становить 365 гектарів, влітку там можуть одночасно перебувати до 75 тис. осіб.

За інформацією vechirniy.kyiv.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку