Головна  →  Новини  →  9 серпня 2019

Комунальні служби району продовжують ліквідовувати наслідки буревію

Комунальні служби району продовжують ліквідовувати наслідки буревію

Комунальні служби Дніпровського району в посиленому режимі ліквідовують наслідки вчорашнього буревію. Співробітники житлово-експлуатаційних дільниць району спільно з працівниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» прибирають та розпилюють повалені дерева та гілля.

Районні зеленбудівці наводять лад в парках, скверах, вздовж бульварів та на транспортних розв’язках, що перебувають на балансі підприємства. До проведення робіт задіяна спеціальна техніка комунальних служб. На сьогодні 30 повалених дерев та поваленого гілля у понад 120 дерев на балансових територіях Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району.

До проведення робіт з ліквідації наслдіків негоди долучено рятувальників ГУ ДСНС України у м. Києві та КАРС «Київська служба порятунку».

Фахівці нагадують основні правила поводження у разі посилення вітру:

  • усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
  • якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;
  • у разі сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті;
  • уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Нагадуємо: при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформуйте екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району та Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку