КМДА Київська міська державна адміністрація


13 серпня 2019

На виїзному прийомі очільника району Петра Онофрійчука вирішували питання житлово-комунальної та соціальної сфер

На виїзному прийомі очільника району Петра Онофрійчука вирішували питання житлово-комунальної та соціальної сфер

12 серпня очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук провів черговий виїзний прийом громадян. Цього разу зустріч з мешканцями відбулася приміщенні житлово-експлуатаційної дільниці №408 (вул. С. Стальського, 14). Дніпровчани мали змогу особисто поспілкуватись з головою району та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді.

Основні проблеми, з якими звернулись заявники, стосувались житлово-комунальної сфери: ремонт покрівлі та під'їзду, утеплення фасаду будинку, відновлення асфальтового покриття міжквартального проїзду. Також на особистому прийомі обговорювалися й питання соціальної сфери, зокрема, надання матеріальної допомоги та путівки на оздоровлення.

Петро Онофрійчук уважно вислухав кожного заявника та дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації оперативно вирішити озвучені питання або надання можливу, враховуючи повноваження, допомогу у їх вирішенні.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за інформацією відділу роботи із зверненнями громадянПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.