КМДА Київська міська державна адміністрація


11 вересня 2019

28 вересня у Києві відбудеться "Форум екологічно відповідальної молоді"

28 вересня у Києві відбудеться "Форум екологічно відповідальної молоді"

28 вересня 2019 року з 11:00 до 15:00 у м. Києві за адресою: Броварський проспект 15, Павільйон 1 А  пройде "Форум екологічно відповідальної молоді" в рамках XV Міжнародної спеціалізованої виставки  ECO-Expo 2019 – організатори проекту Київський молодіжний центр, Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" та ЕКО ЕКСПО 2019 .

Тренери форуму навчатимуть учасників принципам zero waste, правильного поводженню з відходами, Програма форуму передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентацій, дискусій та обмін досвітом.

В рамках проекту заплановані активності: зустріч з експертами, екскурсія по виставці Еко-Експо, обмін кращими екологічними практиками столичних навчальних закладів, навчання системи сортування та соціальне екологічне підприємництво "Благо дім", виставка плакатів Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами на екологічну тематику «Waste Management School Recycling 2019», активності в форматі еко-пікнік.

Організатори запрошують молодь, яка займає активну громадську позицію, робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов`язкова та здійснюється за посиланням до 21 вересня: https://cutt.ly/dwQydnd

Контактна особа та координатор проекту: Ренчковська Ксенія, тел. 380988189987; адреса електроної пошти: renchkovska7777@gmail.com

За інформацією Комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський молодіжний центр"При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.