Головна  →  Новини  →  12 вересня 2019

Підготовка до опалювального періоду 2019-2020 років на особливому контролі керівництва району

Підготовка до опалювального періоду 2019-2020 років на особливому контролі керівництва району

12 вересня в Дніпровській райдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного штабу з підготовки житлово-комунального господарства району до опалювального періоду 2019-2020 років.

Засідання проходило під головуванням Віктора Сушінця, в.о. очільника району, у приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1). Серед присутніх були керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я та культури, начальники всіх районних житлово-експлуатаційних дільниць та представники ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго", РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця».

Віктор Сушінець зазначив, що до початку опалювального сезону залишається обмаль часу і наголосив на необхідності здійснення жорсткого оперативного контролю за процесом до його підготовки.

Про результати підготовки до опалювального сезону доповіли представники структурних підрозділів райдержадміністрації з питань охорони здоров’я, освіти та культури.

Представники комунальних підприємств доповіли про стан готовності спецтехніки до зимового періоду, а також щодо запасу посипкових матеріалів.

Далі заслухали доповіді керівників районних ЖЕДів, які прозвітувати про результати підготовки до опалювального сезону, оперативний стан виконання та дотримання попередньо сформованого плану-графіку робіт, озвучили деякі проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення.

Наприкінці засідання були напрацьовані подальші планові завдання задля більш ефективної підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління житлово-комунального господарства Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку