Головна  →  Новини  →  6 грудня 2019

Привітання голови Дніпровської РДА Петра Онофрійчука з Днем Збройних Сил України

Привітання голови Дніпровської РДА Петра Онофрійчука з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани війн, учасники бойових дій!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

6 Грудня - це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України - це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Шановні захисники Вітчизни! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Нехай козацька мужність, дідівська гідність, батьківська мудрість надають Вам незламної сили волі та віри у власні сили, а оптимізм, спокій та впевненість завжди крокують поряд.

Бажаю Вам та Вашим родинам добробуту, миру та благополуччя. Зичу нових перемог, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

З повагою

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук

Перейти до спискуВерсiя для друку