Головна  →  Новини  →  21 грудня 2019

У районному Центрі культури та мистецтв пройшли благодійні шоу-вистави «Подорож у країну Північного сяйва»

У районному Центрі культури та мистецтв пройшли благодійні шоу-вистави «Подорож у країну Північного сяйва»

17 та 18 грудня у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району (вул. Алматинська, 109) з успіхом пройшли 3 благодійні шоу-вистави «Подорож у країну Північного сяйва».

Святкове видовище підготували вихованці дитячо-юнацької хореографічної студії ім. Миколи Коломійця «Щасливе дитинство». Для учасників хореографічної студії  вже стало доброю традицією створювати піднесений настрій на новорічні свята. З великою радістю та відповідальністю 7-ий рік поспіль, діти готують новорічну феєрію танцю у рамках культурно-мистецького проекту «Діти-дітям». Цього року на виставу завітали більше, ніж 1 500 школярів Дніпровського району.

Начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Іваніна привітала дітей із Днем Святого Миколая та побажала всім щасливих та радісних новорічних та різдвяних свят.

Після вистави всі маленькі артисти отримали від районного управління освіти солодкі дарунки до свята. Яскраве дійство нікого не залишило байдужими - всі отримали задоволення і артисти і глядачі.

За інформацією управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку