Головна  →  Новини  →  21 грудня 2019

Очільник району Петро Онофрійчук перевірив якість виконання робіт з капітальних вкладень житлово-комунальної сфери

Очільник району Петро Онофрійчук перевірив якість виконання робіт з капітальних вкладень житлово-комунальної сфери

Керівництво Дніпровської райдержадміністрації тримає на постійному контролі стан та якість виконання робіт передбачених Програмою соціального і економічного розвитку міста Києва на 2019 рік. 21 грудня голова Дніпровського району Петро Онофрійчук, з метою контролю виконання ремонту на об'єтах капітальних вкладень житлово-комунального господарства, здійснив виїзну робочу зустріч.

Цього року в житлових будинках мікррорайону Воскресенка виконувалися роботи із заміни вікон. Роботи повністю завершено за адресами: вул. Алішера Навої, 57, 59. А в будинку по вул. Воскресенській, 11 замінено вікна частково. Наступного року передбачено кошти на повне завершення робіт по заміні вікон у вказаному будинку.

Також комунальниками завершено капітальний ремон асфальтвого покриття прибудинкових територій за адресами: вул. Алішера Навої, 57, 59, вул. Воскресенська, 11 загальною площею 600 кв. м. Зауважимо, що минулого року було заасфальтовано внутрішньоквартальний проїзд за вищевказаною адресою загальною площею 900 кв. м.

Всі роботи виконано співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» за кошти передбачені Програмою соціального і економічного розвитку міста Києва на 2019 рік.

Також в цьому році спеціалістами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» в будинку по вул. Алішера Навої, 59 виконано роботи з капітального ремонту інженерних мереж гарячого водопостачання та теплопостачання. Ремонтні роботи проводилися за кошти підприємства.

Мешканці житлових будинків, де проведено роботи з капітальних ремонтів, висловили слова вдячності голові Дніпровського району.

Заміна вікон в житлових будинках тривала й на Північно-Броварському житловому масиві. Наразі нові вікна встановлено за адресами: вул. Миропільська, 15, 15Б, вул. Бойченка, 14, 16 (частково). В наступному році планується продовжити заміну вікон по вул. Бойченка, 16.

Роботи проведено в рамках фінансування передбаченого Програмою соціального і економічного розвитку міста Києва на 2019 рік.

В 2020 році по вул. Миропільській, 15Б планується провести капітальний ремонт асфальтового покриття загальною площею 650 кв. м.

Реагуючи на звернення мешканців, комунальниками району було встановлено нові двері по вул. Космічній, 4.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку